Aktualności

Magnat Select został wybrany do prowadzenie marketingu i sprzedaży ekskluzywnego apartamentowca przy ul. Kieleckiej 18.

Magnat Select został wybrany do prowadzenie marketingu i sprzedaży ekskluzywnego apartamentowca przy ul. Kieleckiej 18. Zaczynamy prace nad planami mieszkań, materiałami, wizualizacjami i cenami!

listopad 2018
Spółka Sapir zaprosiła Magnat Select do współpracy przy marketingu i sprzedaży projektu deweloperskiego na Saskiej Kępie.

Spółka Sapir zaprosiła Magnat Select do współpracy przy marketingu i sprzedaży projektu deweloperskiego na Saskiej Kępie. Już niedługo na naszej stronie pojawią się apartamenty z dużymi słonecznymi tarasami w kameralnym budynku.

październik 2018
Zapraszamy na Dni Otwarte w Marinie Iławie.

Zapraszamy na Dni Otwarte w Marinie Iławie. 27-18 lipca 2018. W programie zwiedzanie osiedla, rejs statkiem i zwiedzanie Apartamentu Pokazowego. Promocja!

lipiec 2018
Pierwszy Dzień Otwarty w Marinie Iławie.

Pierwszy Dzień Otwarty w Marinie Iławie. Zapraszamy na otwarcie Apartamentu Pokazowego, przygotowanego przez renomowane studio wnętrz. Zapraszamy na poczęstunek i pyszną kawę oraz przejażdżkę statkiem!

maj 2018
Magnat Select obsługuje stoisko Mariny Iława na Targach Wiatr i Woda.

Magnat Select obsługuje stoisko Mariny Iława na Targach Wiatr i Woda. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i rezerwacje apartamentów. Rozdaliśmy 250 folderów oraz ponad 1500 ulotek. Zapraszamy na obiad do Portu 110 – więcej szczegółów na ulotkach!

marzec 2018
Marina Iława ma nowy folder.

Marina Iława ma nowy folder. Dzięki sprawnej współpracy wszystkich podwykonawców udało nam się zaprojektować i wydrukować folder w dwa tygodnie! Mamy nadzieję, że przysłuży się do dobrej sprzedaży i pokaże zalety Osiedla Marina Iława!

marzec 2018
Magnat Select otwiera swój kanał na Youtube

Wrzucamy film, który zrobiliśmy dla Mariny Iławy – https://www.youtube.com/watch?v=FkKB7OVzTlA&feature=youtu.be

Zapraszamy do oglądania i przyjazdu do Iławy. Apartamenty z widokiem na jezioro czekają!

grudzień 2017
Nowa strona Marina Iława Apartamentów nad Jeziorem  zaprojektowana i wdrożona

Zapraszamy do obejrzenia https://marinailawa.pl/pl/  i wyboru najlepszego apartamentu z widokiem na Jeziorak!

grudzień 2017
12