Marina Iława Apartamenty Turystyczne

Inwestor: Realia Group Apartamenty Iława Sp. z o.o.

Adres inwestycji: Iława, ul. Konstytucji 3 Maja 7

Realizacja w latach: 2023-2025

Ilość lokali: 77

Powierzchnie apartamentów: 25 m2 – 61 m2

Wykończenie: „pod klucz”

Wyłączność: tak

Projekt: W sprzedaży

Marina Iława Apartamenty Turystyczne to już ostatni etap słynnej Mariny Iława. Położone są nad rzeką Iławką, z pięknym widokiem na Jeziorak oraz możliwością cumowania własnej łodzi dosłownie pod oknami apartamentu.

Cztery nowoczesne budynki na planie wielokątów z pocięciami w strefie wejścia oraz z wysuniętymi kondygnacjami zostały zaprojektowane przez renomowaną pracownię architektoniczną. Apartamenty oferowane są z pełnym wykończeniem w dwóch wersjach kolorystycznych – beżowej i szarej. To ogromne udogodnienie dla naszych Klientów, które zaoszczędzi ich czas, pieniądze i zapewni wysoką klasę wnętrz. A dla tych, którzy planują wynajmować Marina Iława Apartamenty – wysokie obłożenie i zyski.

Projektując wnętrza apartamentów deweloper położył nacisk na nowoczesny i przytulny minimalizm. Głównymi atutami wnętrz są: funkcjonalność rozwiązań, prostota i materiały inspirowane naturą.

Bardzo istotną kwestią dla projektantów było użycie materiałów odpornych i łatwych w obsłudze, takich jak np.: podłoga winylowa, która stanowi idealne połączenie kolorystyki i struktury naturalnego drewna z trwałością i wytrzymałością.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom apartamenty zyskały skromne, eleganckie oblicze, odznaczające się harmonią zastosowanych elementów wyposażenia. Jednocześnie wnętrza otrzymały ciepły i przyjazny charakter zapewniając swoim mieszkańcom spokój i wypoczynek. Z przyjemnością wypijemy poranną kawę na tarasie delektując się pięknymi widokami na jezioro.

Więcej informacji na stronie dewelopera: https://realiagroup.pl/