Port Ostróda

Inwestor: REALIA GROUP PORT OSTRÓDA Sp. z o.o.

Adres inwestycji: Ostróda, ul. Wczasowa

Realizacja w latach: 2023-2025

Ilość lokali: 62

Powierzchnie apartamentów: 37m2 - 101m2

Wykończenie: „standard deweloperski”

Wyłączność: tak

Projekt: w sprzedaży

Strona Projektu: Port Ostróda

Port Ostróda to bez wątpienia najlepsza inwestycja, która powstaje na przestrzeni ostatnich lat na Mazurach. Zlokalizowana będzie nad samym brzegiem Jeziora Drwęckiego. Śmiało możemy stwierdzić, że tak dobrze położonej, zaplanowanej i z taką ilością atrakcji w bliskiej okolicy, drugiej inwestycji nie znajdziecie na Mazurach. Na ponad 4,5 hektarowej działce powstanie zintegrowana z Parkiem Żywiołów wyjątkowa społeczność, mieszkająca w trzech strefach zaprojektowanych z pietyzmem przez renomowaną pracownię architektoniczną. Każda z tych stref będzie miała swoją unikalną architekturę i usytuowanie gwarantujące najlepsze widoki na jezioro.

Ponad hektarowy Park Żywiołów to zaprojektowany z dbałością o każdy detal teren wspólny, który łączy piękno natury i przestrzeń dla całej rodziny. Głównym jego założeniem jest stworzenie miejsca spotkań, wypoczynku i zabawy przy jednoczesnym zachowaniu naturalności tego unikalnego terenu. Park oparty będzie na swobodnych kształtach i naturalnie występujących materiałach, dzięki czemu stworzy niezwykłe strefy wypoczynku i rekreacji. Park Żywiołów podzielony zostanie na dwie strefy: dzieci oraz dorosłych i młodzieży, w których dominować będą żywioły i inspirowane nimi atrakcje, a będzie ich aż 40 i to każda inna!

W odległości zaledwie 400 metrów od Portu Ostróda znajduje się nowo wybudowany i pięknie zaprojektowany Hotel RadissonBlu, który oferuje, nie tylko swoim gościom, szeroką gamę serwisów i atrakcji, takich jak: aquapark, kręgielnię, restaurację, bar, klub nocny oraz wyjątkowe i nastrojowe spa Lava e Sal (Lawa i Sól).

Więcej informacji na stronie dewelopera: https://realiagroup.pl/